Wij hebben voor jou gevonden: 62

vacatures in lot voor 'orderpicker'

Magasinier h/f/x

Start People
Description ??? Nous sommes activement à la recherche d'un MAGASINIER - Gestionnaire du Stock h/f/x pour notre partenaire spécialisé dans la f abrication métallique matériaux lourds (région La Louvière). En tant que MAGASINIER - Gestionnaire du Stock h/f/x , vous assurez les tâches suivantes : Manipulation de produits longs tels que des rails jusqu'à 18m (permis pont au

Jobstudent Logistiek Bediende Planning

Bright Plus
Omschrijving: Studeer jij dit jaar af en kijk je al uit naar een toffe studentenjob binnen de logistiek? Dan is deze vacature iets voor jou. Voor een familiebedrijf zoeken we een jobstudent Logistiek Bediende Planning in Bocholt. Interesse? Solliciteer dan nu! Als Jobstudent Logistiek Bediende Planning in Bocholt zal je takenpakket er onder andere als volgt uitzien: Het opstellen van de productieplanning is jouw grootste verantwoordelijkheid. Je volgt

Verantwoordelijke logistiek en planning

Synergie
Als verantwoordelijke logistiek & planning ziet jouw takenpakket er zo uit: Beheren van de personeelsplanning op korte en lange termijn. Optimaal inzetten van de eigen vrachtwagens alsook afspraken maken met externe transporteurs. Jij zorgt voor de administratie op de logistieke afdeling van A-Z. Je staat dicht in contact met de klanten & leveranciers en volgt de producten op zodat de afgesproken termijn nageleefd wordt. Daarnaast ben je het

Magazijnier - Chauffeur met rijbewijs BE of C

Start People
Description Voor onze klant gelegen te Mol zijn wij op zoek naar een magazijnier-Chauffeur met een rijbewijs BE of C. Voor deze functie zal je takenpakket er als volgt uitzien : Het klaarzetten van de eindproducten het verdelen ervan naar klanten in een radius van 35km; Het snijden en verpakken van brood; Het laden van de verschillende producten en het leveren ervan; Je bent ook verantwoordelijk voor de laad- en loskades

Orderpicker met voicepicking | 2-ploegen

Vario Food Group
Als orderpicker zorg je in de eerste instantie voor het correct rondhalen en klaarzetten van de klantenbestellingen. Correct rondhalen van goederen (aantal, product, verpakking, proper, ...) Zorgen voor stabiele pallets door de goederen op een correcte en stabiele manier te stapelen. Zorgen voor een goede en correcte sealing van de pallets. Zorgen voor het correct veriwijderen van breuk uit het magazijn. Je ondersteund collega's waar nodig.

Reachtruckchauffeur - 2 ploegen

Start People
Description Voor onze klant te Lommel zijn wij opzoek naar een reachtruckchauffeur met ervaring . Takenpakket: Je plaatst alle goederen/bestellingen netjes klaar voor de klanten Je controleert ook alles op eventuele beschadigingen Je stockeert goederen in het magazijn Ook hou je het magazijn zeer ordelijk en netjes LET OP : Fysiek zwaar werk! Company

Operator verpakking 2 ploegen

Start People
Description Voor een bedriijf te Bree gespecialiseerd in sauzen en soepen zijn we op zoek naar een Operator Verpakking/Heftruckchauffeur. Als Verpakking/Heftruckchauffeur h eb je de volgende taken: bedienen en instellen van de verpakkingsmachines uitvoeren van kwaliteitscontroles op verpakte producten efficiënt en veilig gebruik maken van de heftruck voor intern transport orde en netheid toepassen in het magazijn en correcte

Heftruckchauffeur bulkopvang | 3 ploegen

Synergie
Voor onze klant in Lommel, zijn we op zoek naar een gemotiveerde logistiek medewerker. Als Logistiek Medewerker ben je verantwoordelijk voor het bedienen van het bulkstation. Concreet houdt dit in: vouwen van kartonnen dozen voor bulkopvang, aanbrengen van plastiek opvangzak, positioneren van lege bulkverpakking aan een van beide bulkstations, opvangen van bulkproduct, bewaken van voortgang, vermijden van spills, wegen van gevulde bulkverpakking in het

Chauffeur C - Nationaal

Synergie
Heb jij een rijbewijs C, code 95 én wil je nationaal transport doen? Dan ben jij misschien wel de geschikte kandidaat voor onze vacature!! Op dit moment zijn we op zoek naar een enthousiaste chauffeur met een C-rijbewijs voor een bedrijf in Dessel. Deze positie omvat dagdienst en vereist dat je een vaste leverancier wordt. Je hoofdverantwoordelijkheid zal het gekoeld transport van goederen zijn, en dit beperkt zich tot nationale ritten. Deze functie kan zowel

Chauffeur CE

Synergie
Hoe ziet je dag eruit?: In het magazijn de heftruckchauffeur helpen bij het laden van je vrachtwagen Leveren van bouwmaterialen aan hun klanten, grote werven en aannemers Deze materialen los je met een laadkraan Met een aanhangwagen rijden

Operationeel verantwoordelijke schoonmaak

Synergie
Voor een groot distributiecentrum in Laakdal zijn we op zoek naar een operationeel verantwoordelijke voor de schoonmaak. Je werkt voltijds van maandag tot vrijdag. Normaliter zijn je werkuren van 06-14 uur maar af en toe ook van 08-16 uur.

Supervisor

Start People
Description Heb jij een talent voor het motiveren, coördineren, actief luisteren en feedback geven aan medewerkers? Dan is de functie van Supervisor bij Scania iets voor jou! Verantwoordelijkheden als Supervisor: Je bent verantwoordelijk voor het coachen van je medewerkers Je bent verantwoordelijke voor het goede verloop van de processen in het magazijn Je waakt over de KPI’s en

Wij staan voor je klaar!