Wij hebben voor jou gevonden: 89

vacatures in astene voor 'administratief bediende m v'

Administratief bediende

Synergie
Zoek je een job waarbij je jouw administratieve skills en commerciële ingesteldheid samen in de strijd wil gooien? TOP! Dan kan jij mogelijk de nieuwe medewerker zijn voor deze staalproducent. Het takenpakket ziet er als volgt uit: Je bent verantwoordelijk voor het opmaken van offertes en het afsluiten

Administratief bediende

Synergie
Houd je van administratieve taken? Ben je een "pietje precies" met zin voor verantwoordelijkheid? Sta je bovendien open voor weekendwerk? Dan zijn wij op zoek naar jou! • Je zorgt voor de voorbereiding van de goederenontvangsten, dit doe je aan de hand van facturen of zendnota's. • Je krijgt

Administratief Bediende

Synergie
Voor deze firma kijken we uit naar een shipping- en back-officemedewerker (m/v/x) die wil instaan voor de verscheping en verzending van de goederen, zowel over zee als over de weg. Je fungeert als backoffice voor de salesmanager en

Administratief Bediende

Synergie
Als 'verantwoordelijke dienst na verkoop' ben je verantwoordelijk voor het afhandelen van klantvragen en -problemen na aankoop. Je fungeert als eerste aanspreekpunt, waarbij je luistert naar de behoeften van de klant en hen ondersteunt bij het vinden van oplossingen. Daarnaast ben je verantwoordelijk

Administratief Bediende

Synergie
Hey jij daar! Ben jij een communicatieve duizendpoot met een passie voor sales? Dan hebben wij dé perfecte uitdaging voor jou! Waar ga je aan de slag? Bij deze firma draait het niet alleen om hun product, maar om kwaliteit, innovatie en teamwork. Van knapperige frietjes tot luxe puree, zijn ze gepassioneerd

Administratief Bediende

Synergie
Ben je organisatorisch sterk, kan je moeiteloos verschillende dossiers beheren en durf je initiatief te nemen? Solliciteer dan nu voor de functie van 'Export Assistent'. Wat zal tot je takenpakket behoren? Gegevens aanmaken en invoeren in het systeem voor zowel klanten als leveranciers.

Allround administratief bediende

Synergie
Ben je op zoek naar een functie vol variatie, waarin je jouw administratieve vaardigheden kan ontplooien en ruimte hebt voor eigen inbreng? Solliciteer dan NU voor de functie van 'Allround administratief bediende'. Een greep uit je toekomstig takenpakket: Bieden van

Administratief bediende - Facturatie

Bright Plus
Omschrijving: Ben je op zoek naar een boeiende job waar administratie en facturatie centraal staan? Dan is deze job als Administratief Bediende - Facturatie in Kruishoutem zeker iets voor jou. Solliciteer snel! Jouw takenpakket ziet er als volgt uit: Je verzorgt de uitgaande facturatie Je

Administratief Bediende - Tijdelijk

Bright Plus
Omschrijving: Ben jij een administratieve duizendpoot en nauwkeurig ingesteld? Dan is deze job als administratief bediende in regio Gent misschien iets voor jou. Solliciteer! Jouw takenpakket ziet er als volgt uit: Je zorgt voor een vlotte opvolging en verwerking van de

Logistiek administratief medewerker

Synergie
Ben je op zoek naar een administratief logistieke functie? Ga je graag administratief en communicatief aan de slag? Wil je graag terechtkomen in een stabiel & groeiend bedrijf? Lees dan zeker verder! We zijn op zoek naar een logistiek administratief medewerker voor een firma regio Wetteren. Je slaagt je er steeds in de

Administratief bediende boekhouding

Start People
Description Voor onze klant, een prachtig boekhoudkantoor in Aalter, zijn we op zoek naar een administratief bediende boekhouding. Concreet sta je in voor: Dagelijks verwerken van documenten via het digitale platform. Hierbij worden documenten onmiddellijk ingescand/gedigitaliseerd en

Technisch administratief bediende

Start People
Description Wij zoeken een gemotiveerde administratieve duizendpoot met technisch inzicht voor onze klant in Heusden-Zolder ! Ben jij klaar om meteen in de actie te duiken als technisch administratief bediende ? Jouw takenpakket: Opvolging van productie orders en documenten.

Wij staan voor je klaar!