Nous avons trouvé pour vous: 2 jobs dans roeselarepour 'electrician'

Montator electrician

Start People
Description Descrierea jobului: Esti motivat si interesat de tehnologie? Daca da, alatura-te echipei de montaj a clientului nostru din Staden (8840) -> nu oferim cazare. Responsabilitati: Instalezi toate echipamentele electrice necesare pentru functionarea optima a noilor vehicule ale clientului nostru. Colaborarea cu colegii nu este o problema pentru tine. Este de preferat o diploma tehnica, dar experienta este la

Description Responsabilita?i: instala?i toate echipamentele electrice necesare pentru func?ionarea optima a noilor vehicule colaborarea cu colegii nu reprezinta o problema pentru dvs. Company Datorita flexibilita?ii extinse în dezvoltare ?i produc?ie, clientul nostru realizeaza o gama de produse de înalta calitate: semiremorci ?i remorci, camioane speciale pentru zonele de?ertice, vehicule de manevra pentru uz

Nous sommes prêts pour vous!