Tâches et responsabilités
Wat ga jij doen als kraanman?
Je wordt ingezet als tweede kraanmachinist op de overslaglocatie en ondersteunt de dagelijkse werking
Je bedient de kraan bij het laden, lossen, verplaatsen en sorteren van verschillende afvalstromen
Je werkt afwisselend met bulldozer en heftruck, afhankelijk van wat de dag vraagt
Je springt bij in het magazijn of op het terrein wanneer extra handen nodig zijn
Je voert kleine onderhouds en opruimwerkzaamheden uit
Je signaleert
Profil du candidat
Wat neem jij mee als kraanman?
Je hebt ervaring met kraanwerkzaamheden, bij voorkeur in overslag, recyclage of een gelijkaardige omgeving
Je hebt ervaring met of interesse in het werken met bulldozer en heftruck
Je beschikt over geldige attesten of bent bereid deze te behalen
Je voelt je goed in een praktische omgeving waar initiatief gewaardeerd wordt
Je werkt graag met zichtbaar resultaat aan het einde van de dag
Je hebt oog voor veiligheid en durft verantwoordelijkheid te nemen
Je bent iemand waar collega’s op kunnen rekenen, zeker tijdens drukke momenten
Profil de l’Organisation
SELECT is een HR adviesbureau met verschillende vestigingen in België. Wij helpen je de juiste keuze te maken en zorgen voor de beste match tussen werknemer en werkgever. Neem zeker eens een kijkje op onze website www.selecthr.be, voor al onze openstaande vacatures in jouw regio.
Werk jij graag met zwaar materieel en haal je voldoening uit een terrein dat op rolletjes loopt? Zoek je een job waar je niet de hele dag hetzelfde doet, maar waar jouw inzicht en verantwoordelijkheidszin echt tellen? Dan is deze functie mogelijk exact wat jij zoekt.
Voor een sterk groeiende speler binnen afvalinzameling en recyclage zoeken wij een kraanman voor de overslaglocatie in Dessel. Je komt terecht in een operationele omgeving waar veiligheid, samenwerking en efficiëntie centraal staan en waar investeren in mensen geen loze belofte is.
Fourni
Wat mag jij verwachten als kraanman?
Een aantrekkelijk salaris in lijn met jouw ervaring
Firmawagen op korte termijn
ARAB vergoeding
Maaltijdcheques van 8 euro
Maandelijkse kledijvergoeding
Opstart rond 6u, met flexibiliteit en overleg binnen het team
Een stabiele werkomgeving met toekomstperspectief
Een open cultuur waar mensen elkaar kennen en helpen Interesse? Solliciteer vandaag nog via rik.nauwelaerts@selecthr.be of bel naar 014 56 50 03.
Voir la vacance complète